Riietumisstiilid kasiinodes

Luksuslikud riietumisstiilid kasiinodes – kuidas sobinduda kasiino õhkkonda?

On ebatõenäoline, et kasiinos tavapäraselt riietumine tooks kaasa väljaviskamise, kuna paljud kasiinod on viimastel aastatel oma riietumisnorme leevendanud. Siiski on mõtekas enne kasiino külastamist riietumisreeglitega tutvuda, sest mõned kasiinod võivad siiski nõuda teatud riietuse taset.

 

Kui kasiinol on riietumisstiil, on see tavaliselt mõeldud tagamaks, et külastajad säilitavad teatud dekooritaseme ja aitavad kaasa kasiino üldisele atmosfäärile. Riietuskoodid võivad kasiinoti väga erineda, kuid tavaliselt keelavad need liiga vabaajalised rõivad, nagu lühikesed püksid, plätud ja t-särgid. Mõned kasiinod võivad keelata ka sellised esemed nagu mütsid või solvava graafikaga riided. Kui klient saabub kasiinosse ebasobivalt riietatuna, võib kasiino paluda tal lahkuda või anda neile võimalus enne sisenemist sobivamasse riietusse vahetada. Siiski on harvad juhud, kui kasiinos töötavad inimesed saadavad kellegi välja ainult riietuse pärast, välja arvatud juhul, kui riietust peetakse solvavaks või häirivaks.

 

Online-kasiinodes riietumisstiil ei loe, kuna mängitakse kodusest õhkkonnast. https://www.nutz.ee/live-casino/pokker veebimängu aga mängitakse veebikaamera abil koos diileritega, mis tähendab, et riietuda tuleks siiski viisakalt. 

 

Hollywood ja filmimaastik- kas James Bond omas suurt mõju riietusstiili tekkimisele?

Filmides esinevad kasiinod kujutavad sageli glamuurset ja stiilset atmosfääri ning riietumisel on selle õhkkonna loomisel oluline roll. James Bondi tegelaskuju aga lõi omaette riietustrendi kasiinodes kasutamiseks ning peaaegu sarnane stiil kehtib siiani mõnes Monte Carlo kasiinos. Siin on mõned riietumistraditsioonid, mida tavaliselt kasiinodes toimuvates filmides kujutatakse:

 

  1. Must lips: paljudes filmides, eriti kõrgekvaliteedilistes kasiinodes, nähakse mehi sageli smokingit või ülikondi ja lipse kandmas. See pidulik riietus lisab kasiinole luksuslikku ja peent atmosfääri.

 

  1. Kokteilikleidid: kasiinot külastades näidatakse naisi sageli elegantsetes kokteilikleitides või õhtukleitides. Need kleidid on tavaliselt liibuvad ja neil on sageli litrid, sädelused või muud kaunistused.

 

  1. Ehted: nii meestel kui naistel näidatakse kasiinot külastades sageli ehteid, sealhulgas kellasid, mansetinööpe, kaelakeesid ja kõrvarõngaid. Need tükid lisavad kasiinokogemusele glamuuri ja luksust.

 

  1. Mütsid: kasiinodes toimuvates filmides kannavad mehed mõnikord mütse, kuigi mõnes kasiinos kehtivad reeglid mütside või muude peakatete kandmise keelamiseks, et mängijad ei saaks oma nägu varjata.

 

Üldiselt kipuvad filmides kujutatud kasiinode riietumistraditsioonid olema formaalsed, stiilsed ja luksuslikud, kusjuures rõhk on riietumisel, et luua glamuurne õhkkond. 

 

Kasiinodes kehtivad sageli riietuskoodid mitmel erineval põhjusel:

 

Imago: Kasiinod soovivad säilitada oma patroonide jaoks teatud kuvandi või atmosfääri. Riietuskood aitab luua kõrgetasemelise või keeruka õhkkonna, mida sageli seostatakse hasartmängude ja meelelahutusega.

 

Turvalisus: kasiinod võivad petmise vältimiseks nõuda teatud riiete kandmist. Näiteks saab mütse ja päikeseprille kasutada mängija näo varjamiseks, mistõttu on valvekaameratel raske neid tuvastada. Mõned kasiinod nõuavad ka, et mängijad kannaksid ohutuse huvides kingi, mitte sandaale või plätusid.

 

Traditsioon: Riietuskoodid on olnud kasiinokultuuri osaks juba aastaid ja paljudele inimestele meeldib kasiinos õhtuks riietuda. See võib kogemust täiendada ja muuta selle erilisemaks ja põnevamaks.

 

Väärib märkimist, et mitte kõigil kasiinodel ei ole riietuskoode ja kasiinodel võivad olla erinevad nõuded olenevalt asutusest. Alati on hea mõte kasiinost eelnevalt üle vaadata, et veenduda, kas olete korralikult riietatud.

 

Ohutuks valikuks oleks meesterahval viigipüksid või viisakad püksid koos triiksärgi ja pintsakuga. Lipsu kandmine ei ole kohustustuslik. Naised võiksid eelistada kleite, mille seelikuosa äär jääks põlvekõrgusele. 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga