kuldkõrvarõngad

Kuldkõrvarõngad

Kuldkõrvarõngad soodsate hindadega!

Vaadake sooduspakkumisi kvaliteetsetele kuldkõrvarõngastele tuntud Eesti ja välismaa ehtebrandidelt.s

Kasutatud Kuldehted

Kasutatud kuldkõrvarõngad ja kuldehted!

Lai valik erinevaid kasutatud kuldehteid parima kvaliteediga ning soodsa hinnaga. Vaata pakkumist.

Sokolov kõrvarõngad

Lai valik erinevaid Sokolov ehteid

Vaadake erinevaid Sokolov ehteid ning kuldkõrvarõngaid. Võrdluses on lai valik kvaliteetseid kuldehteid.

Kuldehted

Vaadake millised on populaarseimad kuldehted ning tutvuge erinevate kuldehete stiilidega.

Kuldsõrmused

Kuldsõrmused sobivad peaaegu iga riietuse juurde! Loe lähemalt kuldsõrmustest.

Kulla kokkuost

Vaata kuidas toimib kulla kokkuost ning kuskohast saada kulla eest parim hind

Kuldehted info

Teid huvitavad erinevad kuldehted? Vaadake, millised on populaarseimad kuldehted ning nende eripärad.

Kuldsõrmused

Informatsiooni esimestest sõrmusetaolistest ehetest on teada 3000 aastatuhande Indiast ja Egiptusest e. Kr. Kuigi ringikujulisi metalseid objekte, nagu võtmerõngas, sõrmkübar või soomusrõngas kaitseks vigastuste eest, on teisigi, on kaasaja kõige levinumad rõngakujulised väärismetallist objektid just sõrmused ja kuldsõrmused.
Vaadake laia valikut erinevaid ehteid, mille hulka kuuluvad ka kuldsõrmused. Leia oma kallimale kingitus soodsa hinnaga.
Kuldsõrmused on alati kaunid, säravad, ajas vastupidavad, kuna ei oksüdeeru ega roosteta ja nii väärtuslikuks komplimendiks igale graatsilisele kätepaarile. Sõrmus on sageli olnud märgilise tähendusega: sõrmusekandja astub sõrmust sõrme saades justkui uude eluetappi.
Nii on erilise sümboolikaga sõrmused kasutusel vennaskondades, koolide lõpetamisel ja muidugi lähisuhte valdkonnas. Kuigi kuldsõrmuste pakkujaid on rohkesti ja nende valik väga lai, on enam levinud just paarisuhte verstapostide nagu kihlus ja abiellumine kinnitamine sobiva kuldsõrmusega.

Kullast abielusõrmus kui igavese armastuse sümol

Sõrmuseks olev ringimotiiv sümboliseerib igavikulist, lõppematut sidet ja on kestva armastuse märgiks just kihlumisel ja abiellumisel. Abielu kui traditsiooniline mehe ja naise vaheline liit lausa küsib meeldejääva ja sündmusele võrdväärse sümboli järele, milleks südamega valitud kuldsõrmus kindlasti ka on. Abielusõrmuseid kandes meenutate iga päev oma imelist pulmapäeva ja meenuvad omadused, miks otsustasite just oma väljavalitu kasuks.

Kuldne kihlasõrmus väljavalitule

Üks elu tähtsündmusi on kahtlemata pulmad, aga vähemoluline ei ole sellele eelnev kihlumine, mil teie väljavalitu teie edasisele kooskasvamisele oma “Jah”-sõna annab. Sellega annab naine, kellele abieluettepanek tehakse, oma nõusoleku koos mehega igavesse liitu astuda. Erinevalt pulmapäevast, mis on paariliste vahel kokku lepitud ja sündmuse korraldamise nüansse arvestades ette teada, tuleb abieluettepanek ja kihlumine ühele asjaosalisele sageli üllatusena ja on seega tõeliselt emotsionaalne ja meeldejääv. Kuna kihlasõrmused on teinekord omanäolisemad ja väljendavad elavamalt selle kandja stiili ja maitse-eelistusi, tunnevad nende vastu suurt huvi ka kihluja sõbrad ja pereliikmed.
Kõige populaarsemad kihlasõrmused on näiteks teemantide või briljantidega valgest kullast sõrmused. Ometigi on siin võimalusi erilise sõrmuse leidmiseks palju — kas eelistate värvilist või läbipaistvat kalliskivi, ühe või mitme kalliskiviga varianti. Siinkohal tasub olla põhjalik ja püüda võimalikult hästi ära tabada oma kaaslase maitse-eelistus, et kihlasõrmus tema kaunist kätt aastakümneid ehtida saaks.

Kuidas valida sobivat kuldsõrmust

Kuldsõrmust soetama minnes tasub silmas pidada, mis eesmärgile see pühendatud on. Kindlasti tuleks märgata oma kaaslast ja teha tähelepanekuid tema ehte valiku eelistuste osas. Kunagi ei tee paha teha ka väike taustauuring, küsides täpsemalt tema sõbrannade või ema käest. Seda eriti juhul kui lähete ostma kihlasõrmust. Sobiva sõrmuse suuruse leidmiseks on abi sõrmusekandja sõrme ümbermõõdust, mis aitab määrata sõrmuse diameetri, et see hästi sõrme istuks.
Kvaliteetse kuldsõrmuse leiate juveelikaupmehe käest, mõnelt kunstnikult, kes tegeleb autoriloominguga, eraisikult või pandimajast. Alati tasub jälgida sõrmuse kullaproovi, et veenduda selle väärtuses. Mida kõrgem on kullaproov, seda suurem on kulla sisaldus ehtes. Kui ostate sõrmuse eraisikult või pandimajast, küsige seda alati ja võimalusel hankige ka hindamisakt.