kuldkõrvarõngad

Kuldkõrvarõngad

Kuldkõrvarõngad soodsate hindadega!

Vaadake sooduspakkumisi kvaliteetsetele kuldkõrvarõngastele tuntud Eesti ja välismaa ehtebrandidelt.s

Kasutatud Kuldehted

Kasutatud kuldkõrvarõngad ja kuldehted!

Lai valik erinevaid kasutatud kuldehteid parima kvaliteediga ning soodsa hinnaga. Vaata pakkumist.

Sokolov kõrvarõngad

Lai valik erinevaid Sokolov ehteid

Vaadake erinevaid Sokolov ehteid ning kuldkõrvarõngaid. Võrdluses on lai valik kvaliteetseid kuldehteid.

Kuldehted

Vaadake millised on populaarseimad kuldehted ning tutvuge erinevate kuldehete stiilidega.

Kuldsõrmused

Kuldsõrmused sobivad peaaegu iga riietuse juurde! Loe lähemalt kuldsõrmustest.

Kulla kokkuost

Vaata kuidas toimib kulla kokkuost ning kuskohast saada kulla eest parim hind

Kuldehted info

Teid huvitavad erinevad kuldehted? Vaadake, millised on populaarseimad kuldehted ning nende eripärad.

Kuldehted

Kuld on üks populaarsemaid väärismetalle ja kuldehteid on valmistatud kaubavahetuse ja staatuse märkimise eesmärgil sajandite vältel. Kõige tuntumaks väärismetalliks on kuld saanud just tänu oma erilisele särale ja paindlikkusele, mis annab võimaluse toota erinevaid kullasulameid ning nii varieerida kuldehete valikut. Kõige levinumad kuldehete sulamid on punast (roosat), kollast ja valget (hõbedast) tooni.

Enne kuldehete soetama asumist tasub tutvuda kuldehtel kirjas oleva prooviga. Euroopas on levinud märgised 375–999, kus number märgib kulla puhtuse protsenti, ehk väärismetallide sisaldust sulamis väljendatuna osades tuhande kohta. Lisaks sellele võib huvi pakkuda, mis tooni kuld on ja kui, siis milliseid väärismetalle ehe lisaks kullale sisaldab (vask, hõbe, pallaadium, nikkel).
Ei tee paha ka hindamisakti teha laskmine, nii saate veenduda kuldehte õiglase hinna pakkumises ja kindel olla, et teie investeering on väärt küsitud hinda. Mõnest hinnatumast e-poest ostes on sertifikaadid kaupmehe poolt kaubaga kaasas.

Tuntuimad kuldehete liigid

Kuldehteid sobib kanda nii iseseisvalt kui ehtekomplektina. Sageli võite kaubandusest leida pakkumise, kus on komplektis koos kuldkõrvarõngad, käevõru ja ketiripats — kõiki ühendab sarnane disainielement. Nii võib kombineerida kolmesest komplektist näiteks kaks vastavalt sellele, millist riietust parajasti kantakse.
Kuldehteid on võimalik eristada kullasisalduse, kullavärvuse aga ka ehte tüübi järgi, kus valikus on nii kette, kõrvarõngaid, sõrmuseid, kui medaljone. Samuti on valikus vääriskivide ja pärlitega kombineeritud ehteid või kulla ja mõne teise metalli sulameid.
Enim levinud kuldehted on: kuldketid (kaela-, käe- ja jalaketid), ripatsid ehk medaljonid, kuldkõrvarõngad, kuldsõrmused jm.

Kuldketid

Kuldkettide alla kuuluvad pikemad kaelaketid, (ca 35–90 cm), käeketid ja jalaketid. Kaelakettide valik on väga lai, pikkuse järgi eristatakse keskmiselt 6 erinevat tüüpi kette, mida on võimalik kanda mitmel moel: ripatsiga ja ka mitmekordselt ümber kaela keeratuna või kombineerituna (kaks ketti omavahel seotuna).
Käeketid on elegantne lisand maniküüritud kätele, kui ees ootamas pidulik sündmus ja soovitakse kostüümi kõrval ka hoolitsetud käsi rõhutada.
Jalaketid on armastatud aksessuaar soojades maades ja rannapuhkustel, kui rõivaid kantakse vähem, aga siiski hing kerget glamuuri ja sära ihaldab.
Jalaketid on armastatud aksessuaar soojades maades ja rannapuhkustel, kui rõivaid kantakse vähem, aga siiski hing kerget glamuuri ja sära ihaldab.

Kuldsõrmused

Kuldsõrmus võib olla lihtsalt iluese, aga ka sümbol mõne olulise sündmuse meenutamiseks ja eriline kingitus. Ehk sõrmust valides tasub meeles pidada, mis on teie kavatsus. Kuldsõrmuseid on olemas nii traditsioonilisi abielu- kui kihlasõrmuseid, aga lisaks ka ääretult lai valik kauneid ja kunstilisi variante, mida kinkida iseendale või sõbrale/kallimale erilisekt puhuks.
Kullast sõrmus ei tuhmu, roosteta ega korrudeeru ja on seega ajaliselt väga vastupidav. See on oluline fakt, kui plaanite soetada abielusõrmust. Tänu sellele on kullast abielusõrmused kõige populaarsemad.

Kullast kihlasõrmus

Kihlasõrmuse puhul on levinuim kullaliik valge kuld. Seda saadakse kollase kulla plaatinumi ja roodiumiga sulatamisel ning see sobib suurepäraselt erinevate kalliskivide, sh teemantide kooslusse. Teemant on kihlasõrmuse valikul eelistatuim vääriskivi.
Enne kingituseks sõrmuse soetamist, tasub välja selgitada kingituse saaja sõrmuse mõõt (diameeter, mm), et holega valitud märgilise tähendusega sõrmus parimal võimalikul moel kandjale sobiks ja kasutusse võetaks. Eriti oluline on see kuldsõrmuste puhul, mis on tehtud tellimustööna.

Kuidas kujuneb kuldsõrmuse hind?

Kullaproov ehk kulla puhtus on see märksõna, mida esiteks silmas pidada kuldsõrmuse hinna kujunemisel. Kullast sõrmuse hinna määrab kulla puhtus ehk kulla proov. Samuti määrab rolli ehte autorlus: kas tegu on kunstnikutööga; ja kas on lisatud vääriskive, pärleid või muid kaunistusi. Näiteks algavad soodsaimate maksimaalse kullaprooviga 999 sõrmuste hinnad 400 eurost ning kalleimate, antud näite puhul teemantidega kaunistatud sõrmuste, hinnad alates 10 000 eurot sõrmuse kohta.

Kuldkõrvarõngad

Võrreldes kuldsõrmustega on kuldkõrvarõngad kergemad ja nii ka soodsamad. Kuldkõrvarõngaid leiab samuti nii autoriehete hulgast kui tööstuslikku toodangut. Kuldkõrvarõngad on elegantne, vastavalt soovile, kas tagasihoidlik või ekstravagantne täiendus stiilsele riietusele. Kuldkõrvarõngaste hinnad jäävad vahemikku mõnikümmend kuni mitu tuhat eurot sõltuvalt lisandite, kaunistuste ja ehtekunstniku valikust.

Kullast ripatsid ja medaljonid

Ehk tuntumaid medaljone ja amulette on just see, mida mäletame filmi “Titanic” kaadritest. Ajalooliselt on ripatseid kantud aastasadu ja pärandatud põlvest põlve. Väidetakse, et need toovad õnne, vahel annavad kaitset ka negatiivsete elusündmuste või nö “kurja silma” eest. Just kuldehete kestvust ja miks mitte ka ripatsite ajaloolisust silmas pidades võib juhtuda, et leiate omale sobivaima lahenduse hoopis kasutatud kuldehete müüjalt.

Mida silmas pidada kuldehete ostmisel?

Üks armastatumaid ja väärismetalle, kuld on olnud meie ostunimekirja tipus alati, kui oleme soovinud ehetesse investeerida. Pulmade ja pidustuste ajal menukad kuldehted määratlevad elegantsi täiesti uue taseme. See pole mitte ainult investeering, vaid ka mitmekülgne moeaksessuaar. Uusimate disainide ja trendidega on kuldehted muutunud veelgi atraktiivsemaks ja meie vaimustus nende vastu on tulnud selleks, et jääda. Kui rääkida kullast ehete ostmisest, eelistab enamik meist erinevatesse kauplustesse astuda, hindu võrrelda ja siis need osta. Kuid isegi parimad meist võivad kulla ostmisel vigu teha. Et teid õigel teel hoida, on meil näpunäiteid, mida kuldehteid ostes meeles pidada.

Kulla puhtus

Kulla puhtust saab määrata karaatides. 24 karaadine kullatükk loetakse 99,9% puhtaks ja see langeb allapoole, kui valite 22 karaati, 18 karaati, 14 karaati jne. Kuldehetesse investeerimine ilma kontrollimiseta on suur ei. 

Hind


Ehte hind annab märku nii selle puhtusest kui ka sellest, millise sulamiga see on segatud ja kui palju on ehte valmistamisel tööjõudu kasutatud. Enne sellesse investeerimist on hea hindu võrrelda, kuid samas on soovitatav osta ka usaldusväärse juveliiri või tuntud kaubamärkide käest.

Värv


Kullal võib olla värvimuutusi. Puhta kulla kombineerimine teiste metallidega annab teise värvi, kuid suurim on nõudlus kollase kulla järele. Ehkki kui soovite vaheldust, saate valida ka teiste värvide, näiteks valge ja roosa kulla hulgast.

Kaal


Enne kuldehte eest tasumist on oluline kontrollida ostetava kulla tegelikku kaalu. Kuna ka teised kasutatud kivid võivad raskust raskemaks muuta ja võite lõpuks maksta kõrgemat hinda.

Markeeritud ehted


Kuldehtetesse investeerimine võib olla enamikule meist suur otsus, kuna see nõuab palju raha. Puhtuse märgiga ehete ostmine on tungivalt soovitatav. See mitte ainult ei näita puhtust, vaid on ka turvaline investeering